MASAŻ TAJSKI KLASYCZNY

Potrzebujesz nowej siły do codziennych zmagań? Czujesz się wypalony i zniechęcony? Chcesz uzupełnić działanie urlopowego wypoczynku? Wypróbuj masaż tajski klasyczny. Opiera się on na zasadach masażu tradycyjnego, który traktuje człowieka holistycznie, jako jedność ducha i ciała. W odróżnieniu od innych form masażu jest bardziej energetyzujący. Terapeuta stosuje różne techniki rozciągania. Uciska swoimi rękoma, kolanami, udami i stopami odpowiednie punkty na ciele pacjenta i uwalnia zablokowaną energię. To w znaczący sposób poprawia jego samopoczucie. W masażu tym stosuje się niewielkie ilości olejku aromatycznego.

 • Podgrzewany olejek aromatyczny oraz
  balsam tajski

  Tajski balsam ziołowy

  Do wyboru: balsam ziołowy chłodzący lub balsam ziołowy rozgrzewający. Stosowany w masażu tajskim. Pomocny na bóle ciała oraz bóle głowy. W Tajlandii wytwarzany z naturalnego wosku pszczelego oraz czystego oleju roślinnego. Wygładza i zmiękcza skórę zwłaszcza rąk, stóp, kolan i łokci..
  .
 • Zgodnie z tajską tradycją: moczenie nóg w ciepłej wodzie z orzeźwiającą
  solą morską

  Sól morska

  lotos lub trawa cytrynowa z bambusem - przynosi ulgę obolałym stopom, zmiękcza naskórek i pozwala na usunięcie wszelkich zrogowaceń naskórka. W zależności od zastosowanego kosmetyku możemy osiągnąć efekt rozgrzewający, lub przeciwnie – chłodzący. Sól do stóp także dezynfekuje, zapobiega nadmiernej potliwości i pieczeniu stóp.
  .