KARNET NA 10 MASAŻY

Kupując pakiet 10 masaży, otrzymujesz rabat w wysokości 30%. Karnet ważny jest przez trzy miesiące.

KARNET NA 5 MASAŻY

Kupując pakiet 5 masaży, otrzymujesz rabat w wysokości 20%. Karnet ważny jest przez dwa miesiące.

. . .

ul. Królowej Jadwigi 3
81-765 Sopot
tel. 537 555 444
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook

VOUCHER
UPOMINKOWY

Jest to wspaniały i oryginalny pomysł na prezent, który pozytywnie zaskoczy obdarowaną przez Ciebie osobę. Każdy voucher upominkowy jest wydrukowany imiennie na błyszczącym papierze i zapakowany w elegancką perłową kopertę. Ponadto do każdego vouchera dodajemy ręcznie wykonaną pływającą, aromatyczną świeczkę w kształcie kwiatu plumerii. Zaproszenie można odebrać osobiście w Sopot Thai Massage lub zlecić nam wysyłkę pod wskazany adres. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i wybranie zabiegu najbardziej odpowiadającego obdarowanej osobie. Każdy voucher ważny jest przez rok czasu.

SPOTKANIA
OKOLICZNOŚCIOWE

Sopot Thai Massage to idealne miejsce na spotkania biznesowe i rodzinne, wieczory panieńskie i kawalerskie, rocznice ślubu, urodziny bądź imieniny. Na Państwa życzenie serwujemy orientalne przysmaki oraz podajemy wykwintne tajskie napoje. Wieczory rozpoczynają się od godziny 19.00 i mogą trwać nawet 3-4 godziny. Doskonała lokalizacja lokalu jest idealnym miejscem na rozpoczęcie długiej i szalonej nocy w roztańczonym Sopocie.

O szczegóły oferty zapytaj w recepcji lub pod numerem telefonu 537 555 000.