ROZGRZEWAJĄCY MASAŻ STÓP I NÓG

Napięcia w pracy? Ciągły stres? Nieustępujące po odpoczynku nocnym zmęczenie? Pomóż sobie, korzystając z tajskiego masażu stóp i nóg. Jest to jeden z najpopularniejszych masaży tajskich, stosowany od kilkuset lat w Tajlandii i wielu innych krajach świata. Zabieg ten jest połączeniem szeroko rozumianej refleksologii stóp z masażem łydek i ud. Masując stopy, terapeuta zwraca szczególną uwagę na ich podbicia i efektywnie stymuluje zakończenia nerwowe. W ten sposób wywołuje stan głębokiego odprężenia, uwalnia od stresu i bólu, poprawia krążenie krwi i redukuje sztywność różnych obszarów ciała. Zabieg rozpoczyna się od peelingu cukrowego oraz kąpieli w soli morskiej. Moczenie nóg w ciepłej wodzie z orzeźwiającą solą morską przynosi ulgę obolałym stopom, zmiękcza naskórek i pozwala na usunięcie zrogowaceń. Sól do stóp także dezynfekuje, zapobiega nadmiernej potliwości i pieczeniu. Masaż odbywa się przy użyciu tajskiego balsamu rozgrzewającego i olejku aromatycznego o wybranym zapachu.

Sól morska: lotos, trawa cytrynowa i bambus
Peeling cukrowy
Tajski balsam ziołowy rozgrzewający
Tajski olejek aromatyczny z trawy cytrynowej

60' - 99PLN

ODPRĘŻAJĄCY MASAŻ GŁOWY, RAMION I PLECÓW

Doskwiera ci ból pleców? Twoja głowa przypomina rozbitą szklankę, a ramiona sztywny wieszak? Ulgę przyniesie Ci relaksujący masaż głowy, ramion i pleców. Odpowiednio dobrane ruchy terapeuty wpływają na złagodzenie dolegliwości odczuwanych w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa, poprawiają postawę ciała i przywracają sprężystość ruchów. Kombinacja balsamów i maści tajskich oraz gorących olejków aromatycznych stosowanych w czasie masażu usuwa ból i sztywność mięśni. Idealna oferta dla osób spędzających większą część dnia przy komputerze oraz często podróżujących samochodem, samolotem czy pociągiem.

Tajski balsam ziołowy rozgrzewający
Tajski olejek aromatyczny jaśminowy

60' - 150PLN   90' - 180PLN

NAWILŻAJĄCY MASAŻ TWARZY Z WITAMINĄ E

Terapeuta rozpoczyna zabieg od delikatnego oczyszczenia twarzy. Usuwa pozostałości makijażu kremowym mleczkiem zawierającym olej z kiełków pszenicy, antyoksydanty i unikalny kompleks zmiękczający. Następnie za pomocą kremowego peelingu z kuleczkami jojoby, topniejącymi podczas łagodnego pocierania, delikatnie złuszcza obumarły naskórek. Dzięki temu skóra robi się jedwabiście gładka i miękka. Po takim przygotowaniu zostaje poddana masażowi. Zabieg odbywa się przy użyciu nawilżającego olejku do twarzy, bogatego w witaminę E. Polega na stymulowaniu różnych obszarów głowy, twarzy i szyi delikatnymi, okrężnymi ruchami palców. Dopełnieniem rytuału jest nałożenie maseczki, która dostarcza skórze odpowiedniej dawki nawilżenia, zapewniając jej witalność i blask oraz pozostawia uczucie przyjemnej miękkości. Terapeuta kończy zabieg, wklepując lekki, intensywnie nawilżający krem do twarzy, który przywraca naturalną barierę ochronną skóry i dodatkowo ją wygładza. Zapewnia 24-godzinne nawilżenie, podwyższa także i poprawia zdolność skóry do zatrzymania wilgoci.

Kremowe mleczko oczyszczające z witaminą E
Nawilżający tonik do twarzy z antyoksydantami i witaminą E
Kremowy peeling do twarzy z witaminą E
Nawilżający olejek do twarzy z witaminą E
Nawilżająca maseczka do twarzy z witaminą E
Intensywnie nawilżający krem do twarzy z witaminą E
Delikatna mgiełka do twarzy z witaminą E

60' - 99PLN